YC Kremi me kolagjen

SKU: PROD-20145
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Kremi me kolagjen përmban: kolagjen, vitamina dhe përbërës hidratues që nxisin rinimin e lëkurës.

 

Dobitë e kolagjenit:

- lufton procesin e plakjes (anti-rrudhë), 

- stimulon prodhimin e kolagjenit dhe rrit energjinë e qelizave, 

- rigjallëron dhe mban elasticitetin natyral të lëkurës,

- zbut lëkurën,

- nxit rigjenerimin e shëndetshëm të qelizave,

- e mban lëkurën të hidratuar,

- i jep lëkurës një pamje më të re, më të shëndetshme dhe më rrezatuese.

 

Përdorimi: 

Aplikoje kremin butësisht në fytyrë. Për rezultate më të mira aplikoje në mëngjes dhe në darkë.

 

50 GR

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5