Hurmat e Medinës, Ajwa 500 gr

SKU: PROD-18112
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,300 L

Përshkrim

Hurmat Ajwa: Hurmat e Medinës, Ajwa, dallojnë nga hurmat e tjera prej formës së tyre të rrumbullakët dhe ngjyrës së kuqe në të zezë. Shija e saj unike e bën atë llojin më të mirë të hurmave arabe.
 
Përmbajnë:
Magnez dhe Kalcium, efikasë në normalizimin e punës së zemrës dhe forcimin e kockave.
Të pasura me vitamina: B1, B2, B3, B5, A dhe C.
 
Rregullon tensionin e gjakut dhe ndihmon në mirëfunksionimin e veshkave.
 
Kuron arteriosklerozën, përgjegjëse për sulmet në zemër dhe goditjet në tru.
 
Konsumimi i tyre ka efekt pozitiv te gratë gjatë shtatëzanisë, duke i bërë më vitale.
 
Gjithashtu ndihmojnë në lehtësimin e dhimbjeve të lindjes.
 
Ndihmojnë në tretjen dhe trajtimin e kapsllëkut.
 
Produkt 100% Organik - Origjina: Arabia Saudite
 
Sasia 500 gr

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5