ÇAJ MORINGA

SKU: PROD-24649
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

600 L

Përshkrim

Çaj natyral bimor

                                                                         NAPAT

 

ÇAJ  MORINGA

 

Gjethet e Moringës përmbajnë një grup vitaminash, duke përfshirë proteina, fibra dietike, kalcium, hekur, zink, magnez, bakër, vitaminë A, antioksidantë dhe kalium. Të jep ndjesinë e ngopjes për periudha të gjata kohore, sepse i jep trupit energji, vitamina dhe minerale të nevojshme gjatë dietës.

 

Sasia: 24 pako

Një pako përmban 20 bustina

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5