ÇAJ ECHINACEA

SKU: PROD-24646
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

600 L

Përshkrim

Çaj natyral bimor ECHINACEA

 

Për shkak se kjo barishte përmban antioksidantë, mbron trupin nga shumë sëmundje, forcon imunitetin, lehtëson dhimbjet, vepron si anti-inflamator dhe përdoret si laksativ për zorrët dhe si trajtim për kapsllëkun. Përmirëson humorin dhe lufton depresionin. Po ashtu, trajton hiperaktivitetin dhe lëvizjen.

 

Sasia: 24 pako

Një pako përmban 20 bustina

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5