Çaj natyral bimor XHENSEN - Ginseng

SKU: PROD-24706
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

600 L

Përshkrim

Çaj natyral bimor

                                                                         NAPAT

 

ÇAJ  XHENSEN

 

Përzierja e xhensenit ka përfitime të mëdha për shëndetin seksual, sepse përmban bimë të ndryshme përveç xhensenit me përqendrim të lartë për të siguruar rezultate që reflektohen në rritjen e fertilitetit tek meshkujt dhe duke ndihmuar me problemet e disfunksionit erektil dhe ereksionit të parakohshëm. Stimulon dëshirën seksuale tek femrat që kanë arritur menopauzën.

 

Përbërësit:

Xhensen, ferula hermonis, hithër.

 

Sasia: 24 pako

Një pako përmban 20 bustina

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5