FitTime Slimming

SKU: PROD-18265
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L

Përshkrim

Ndihmon në djegien e dhjamit me përmbajtjene tij të vecantë, ndërkohë ju mundëson të jeni energjik pasi përmban ginseng dhe fara chia.
 
Me L-Carnitine ose L-karnitina, e cila ndihmon trupin të prodhojë energji.
 
L-karnitina është e rëndësishme për funksionin e zemrës dhe trurit, lëvizjen e muskujve dhe shumë procese të tjera të trupit.
 
Përbërja Kryesore: L-karnitinë, Fletë Mate, Farë Liri, Bar Urie, Farë Chia, Matcha, Gjethe Hithre, Xhinseng, Rozmarinë, Xhinko Biloba
 
Përdorimi: 1 bustinë në ditë të përzihet me kos dhe të konsumohet 2 orë pas vakit të drekës ose darkës.
 
Kujdes: Nuk rekomandohet për grate shtatzëna apo ato që janë në gji dhënie, si dhe për fëmijet nën moshën 9 vjec.
 
Paketimi: Përmban 30 bustina
Pesha 140 gr
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5