Çaj natyral bimor MELISA - BALSAM LIMONI

SKU: PROD-24704
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

600 L

Përshkrim

Çaj natyral bimor

                                                                         NAPAT

 

ÇAJ  MELISA - BALSAM  LIMONI

 

Balsami i limonit ju ndihmon të flini rehat dhe të qetë e të ndiheni mirë. Pastron mëlçinë dhe trupin nga toksinat dhe luan një rol të rëndësishëm në rikuperimin e funksioneve të lidhura me kujtesën. Ndihmon në trajtimin e çrregullimeve të sistemit tretës.

 

 

Sasia: 24 pako

Një pako përmban 20 bustina

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5