Çaj natyral bimor HITHRE

SKU: PROD-24707
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

600 L

Përshkrim

Çaj natyral bimor

                                                                         NAPAT

 

ÇAJ  HITHRE

 

Forcon kockat, lehtëson artritin dhe ruan shëndetin e mëlçisë, sepse përmban përmban antioksidantë. Çaj i pasur me kalcium dhe magnez, stimulues qumështi për gratë gjidhënëse, lehtëson dhimbjet menstruale dhe dhimbjet e barkut dhe është një tonik i përgjithshëm.

 

Sasia: 24 pako

Një pako përmban 20 bustina

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5