Serumi i Arte Orchid

SKU: PROD-16622
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

3,000 L

Përshkrim

Golden Serum Orchid - Produkt Profesional

I pasur me Vitamine B5 dhe Golden Micro-Reflectors (Grimca Ari), kjo formule speciale stimulon rilindjen e qelizave te reja te lekures si dhe ndihmon ne permisimin e hidratimit te lekures Pas perdorimit Lekura juaj do te ndihet me e fresket dhe rezatuese me nje shkelqim te shendetshem

Perdorimi: cdo mengjes dhe mbremje, ne majat e gjishtave aplikoni disa pika nga serumi i arte dhe masazhoni fytyren tuaj me levizje rrethore per perthithje me te mire

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5