Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije

SKU: PROD-16757
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije Permban ingredient aktiv te cilet pastrojne teresisht dhe bute flokun. Ne rast kontakti ne sy nuk shkakton acarime ose djegje si pasoj e ekstraktit te kamomilit, i cili ruan shkelqimin natyral te flokut te femijes tuaj. Keshillohet te perdoret rregullisht. Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes Kreatina mbron dhe forcon flokun Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitami...
Disponueshmëria:

152 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Shampo Orkid me ekstrakte Kamomili per Femije

Permban ingredient aktiv te cilet pastrojne teresisht dhe bute flokun.

Ne rast kontakti ne sy nuk shkakton acarime ose djegje si pasoj e ekstraktit te kamomilit, i cili ruan shkelqimin natyral te flokut te femijes tuaj.

Keshillohet te perdoret rregullisht.

Kjo shampo normalizon PH Permban Pro-Vitaminen B5 e cila deperton ne thellesine e flokut duke e forcuar ate dhe duke e bere me te shendetshem dhe shkelqyes Kreatina mbron dhe forcon flokun

Elementet kryesore te kesaj shampoje jane: Pro-Vitamina B5, Kreatina, Ekstrakte Kamomili

Sasia 500 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5