Serum Mie për Aknet dhe Puçrrat

SKU: PROD-20342
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

2,500 L

Përshkrim

Serum Mie për Aknet dhe Puçrrat 30ml

Serumi Mie për Aknet dhe Puçrrat mbështet lëkurën tuaj që të jetë më e ndritshme, më e shëndetshme dhe më e barabartë. Ndihmon për të pastruar lëkurën nga qelizat e vdekura dhe për të siguruar ekuilibrin e yndyrës së lëkurës. Parandalon formimin e akneve të reja. Ndihmon për të hequr qafe shenjat e akneve duke hidratuar lëkurën tuaj pa e tharë atë. Gjithashtu parandalon formimin e akneve duke forcuar dukshëm porevet tuaja.

Përdorimi: Aplikojeni çdo mbrëmje duke e masazhuar në një shtresë të hollë në lëkurë të pastër, duke përjashtuar zonën e syve. Nëse përdoret gjatë ditës, këshillohet të plotësoni kujdesin tuaj me një krem kundër diellit. Aplikoni disa pika serum duke masazhuar derisa të përthithet.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5