Orchid Krem me Vaj Farash Rrushi

SKU: PROD-16612
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Orchid Oily Day Cream (Krem dite vajor Orkid) Me vaj farash rrushi Për lëkurë të thatë Ph neutral Orchid Oily Day Cream ka një përbërje unike të pasur me vajra dhe hidratues për një veprim të menjëhershëm që çon në tendosjen dhe zbutjen e lëkurës. Kombinimi midis vitaminës E dhe vajit të farave të rrushit e mban lëkurën të butë e të freskët. Përdorimi Lyhuni me Orchid Oily Day Cream çdo ditë në fytyrë, qafë dhe pjesët me lëkurë të thatë të trupit. Orchid Oily Day Cream mund të përdoret gjithashtu në zonat e thata të lëkurës së fëmijëve.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5