Hurmat e Medinës, Amber

SKU: PROD-18107
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,400 L 2,000 L

Përshkrim

Hurmat Amber: Kanë efekt në përmirësimin dhe stimulimin e shërimit natyral të organizmit.
 
Ndihmojnë në përmirësimin e punës së aparatit tretës dhe trajtimin e kapsllëkut.
 
Të pasura me kalcium, squfur, hekur, kalium, fosfor, mangan etj.
 
Janë një suplement i shkëlqyer për zemrën, gjakun dhe kockat.
 
Ky lloj është i veçantë midis llojshmërive të hurmave të Medines, e njohur për nga madhësia si lloji më i madh i tyre.
 
Produkt 100% Organik - Origjina: Arabia Saudite
 
Sasia 1 Kg
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5