Hurmat Sukkeri 500 gr

SKU: PROD-18109
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
Sukkeri: Lloj i veçantë i hurmave arabe. Të pasura me fibra, vitamina dhe lëndë ushqyese.   Karakteristikë e tyre është ëmbëlsia, me gjithë butësinë, aromën dhe shijen e karamelit.   Luftojnë anoreksinë, ulin kolesterolin, parandalojnë prishjen e dhëmbëve dhe gjithashtu ndihmojnë në largimin e lodhjes.   Ndihmojnë nënat reja në shtimin e qumshtit të gjirit, si dhe parandalojnë depresionin pas...
Disponueshmëria:

500 në magazinë

500 L

Përshkrim

Sukkeri: Lloj i veçantë i hurmave arabe. Të pasura me fibra, vitamina dhe lëndë ushqyese.
 
Karakteristikë e tyre është ëmbëlsia, me gjithë butësinë, aromën dhe shijen e karamelit.
 
Luftojnë anoreksinë, ulin kolesterolin, parandalojnë prishjen e dhëmbëve dhe gjithashtu ndihmojnë në largimin e lodhjes.
 
Ndihmojnë nënat reja në shtimin e qumshtit të gjirit, si dhe parandalojnë depresionin pas lindjes.
 
Hurmat Sukkeri nga Arabia Saudite, shumë të famshme në botën arabe për shijen, formën dhe ngjyrën e tyre unike.
 
Të buta, cilësi e parë, shumë të pasura me fibra të nevojshme për aparatin tretës.
 
Produkt 100% Organik - Origjina: Arabia Saudite
 
Sasia 500 gr
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5