Kremi Profesional per Floket e Dëmtuar

SKU: PROD-20359
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Kremi Profesional per Floket e Dëmtuar me Vaj Argani dhe Collagen nga Produkte Natyrale

Kremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Arganit dhe Vitamines E, Hidraton Floket e thate, i jep shkelqim flokut, e ushqen dhe e forcon ate si dhe riparon flokun e demtuar

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5