Kremi Profesional Kundër Rënies së Flokëve

SKU: PROD-20360
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Kremi Profesional Kundër Rënies së Flokëve me ekstrakte të Arrës së Kokosit nga Produkte Natyrale

Kremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Arrës së Kokosit, është një protukt fantastik pasi stimulon rritjen e flokëve duke depërtuar thellë në folikulën e tij.
Parandalo humbjen e proteinave tek flokët e dëmtuar duke reduktuar rënien e tij. Forcon flokët si dhe riparon flokun e demtuar

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5