Kremi Profesional Ushqyes per Floket

SKU: PROD-20362
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Kremi Profesional Ushqyes per Floket me ekstrakte te Proteinave nga Produkte Natyrale

Kremi Profesional Nitro Canada i pasur me ekstraktet e Proteinave, eshte nje Ushqyes dhe Hidratues shume i mire i flokeve, parandalon majat e thyera apo te djegura te flokeve, i jep shkelqim, e ushqen, forcon si dhe riparon flokun e demtuar

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5