Kremi i Nates Orchid me Kaviar

SKU: PROD-16621
I sugjeruar
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

3,000 L

Përshkrim

Nje prekje e bute nga ky krem ndikon ne menyre te shpejt te rigjenerimit te lekures dhe ne menyre inteligjente shenjestron vijat e lekures, rrudhat, pikat e moshes Ne saj te pasurimit qe ka, kremi shkrin ne cast dhe deperton ne zemer te lekures duke pershpejtuar ne menyre intensive rigjenerimin e qelizave te lekures naten kur procesi eshte ne maksimumin e tij Ju do te zgjoheni me nje pamje mahnitese dhe te re. Perdorimi: Kremi Orchid Tightening and Contouring përdoret çdo natë. Me të lyhet e gjithë fytyra duke i kushtuar kujdes të veçantë pjesës së tëmthave, faqes, mjekrës dhe qafës.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5