Hurma Sugai

SKU: PROD-18106
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,500 L 2,000 L

Përshkrim

Sugai: Të famshme për ngjyrën e tyre në dy tone. Baza e tyre është e artë dhe pak e thatë, pjesa tjetër e trupit është kafe dhe e butë.
 
Ndihmon në luftimin e kancerit abdominal.
 
Cilësohet si një laksativ i shkëlqyer.
 
Janë një suplement i shkëlqyer për zemrën, gjakun dhe çrregullimin e zorrëve.
 
Posedojnë fuqi antidotike që frenojnë dhe eleminojnë krimbat dhe parazitët në zorrë.
 
Konsiderohen ndër hurmat arabe më të mira, të cilat mund të përdoren si dhuratë ose për pritje e ceremoni festive etj.
 
Janë thjesht të shijshme dhe me shumë veti të dobishme për organizmin.
 
Produkt 100% Organik - Origjina: Arabia Saudite
 
Sasia 1 Kg
 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5