Set Profesional Orchid Kunder Akneve

SKU: PROD-18496
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

2,300 L 2,700 L

Përshkrim

Kujdes Profesional nga Produkte Natyrale

1- Krem kunder Akneve
2- Xhel pastrues per fytyren
3- Sapune anti Akne per Lekure Normale ose te Yndyrshme

Ky eshte nje set profesional dhe origjinal i firmes Orchid i shoqeruar me pullen e sigurise.

Ky set permban ekstrakte bimore, efektive ne eleminimin e Akneve, plageve te pucrave dhe ne kontrollin e te gjithe llojeve te pucrave me efikasitet dhe shpjetesi.

Ndihmon ne reduktimin e yndyrnes se tepert ne lekure.
I jep lekures se demtuar gjalleri e veprimtari te qendrueshme dhe i mban poret e lekures te hapura, pa mbledhur yndyrne dhe papasterti

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5