Kremi Kaviar Nate + Shampo Phenomenal Dhurate

SKU: PROD-20355
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

125 Në Stok

Artikull me Transport Falas

2,900 L 3,900 L

Përshkrim

Kremi Kaviar Nate Orchid  - Produkt Profesional

Nje prekje e bute nga ky krem ndikon ne menyre te shpejt te rigjenerimit te lekures dhe ne menyre inteligjente shenjestron vijat e lekures, rrudhat, pikat e moshes.

Ne saj te pasurimit qe ka, kremi shkrin ne cast dhe deperton ne zemer te lekures duke pershpejtuar ne menyre intensive rigjenerimin e qelizave te lekures naten kur procesi eshte ne maksimumin e tij Ju do te zgjoheni me nje pamje mahnitese dhe te re.

Perdorimi: Kremi Orchid Tightening and Contouring përdoret çdo natë.

Me të lyhet e gjithë fytyra duke i kushtuar kujdes të veçantë pjesës së tëmthave, faqes, mjekrës dhe qafës.

 

Dhurate 1 nga 6 llojet e Shampo Phenomenal 

1 - Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Arganit dhe i Bajames

Per Floket e thate dhe te Dobet, Permban Kreatin, per forcimin e flokeve I jep gjalleri, shkelqim, dhe forcon Floket.

2 - Shampo Phenomenal me Vajin e Farës së Zezë

Formula e pasur me vajin e farës se zezë i jep flokut nje mbështetje Natyrore dhe efektive, kjo formule eshte me ushqyese për qelizat e lëkurës dhe flokët. Ndihmon për të hequr zbokthin dhe përdoret për të gjitha llojet e flokeve

3 - Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Aloevera & Hither

Lufton dhe Largon Zbokthin Trajtim Special per Floket dhe Skalpin

4 - Shampo Phenomenal me ekstrakte Portokalli, Limoni, Caji dhe Rozmarina

Per Floket e Yndyrshem Trajtim Special per Floket dhe Skalpin

5 - Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Ullirit

Për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin

6 - Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Bishtit te Kalit

Shampo me ekstraktet e bimes se Bishtit te Kalit, per forcimin e flokeve te dobet
 
Sasia e shampove eshte 400 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5