Golden Serum + Shampo Phenomenal Dhurate

SKU: PROD-20354
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

Artikull me Transport Falas

2,900 L 3,900 L

Përshkrim

Golden Serum Orchid Profesional

I pasur me Vitamine B5 dhe Golden Micro-Reflectors (Grimca Ari), kjo formule speciale stimulon rilindjen e qelizave te reja te lekures si dhe ndihmon ne permisimin e hidratimit te lekures Pas perdorimit Lekura juaj do te ndihet me e fresket dhe rezatuese me nje shkelqim te shendetshem Perdorimi: cdo mengjes dhe mbremje, ne majat e gjishtave aplikoni disa pika nga serumi i arte dhe masazhoni fytyren tuaj me levizje rrethore per perthithje me te mire

Dhurate 1 nga 6 llojet e Shampo Phenomenal 

1 - Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Arganit dhe i Bajames

Per Floket e thate dhe te Dobet, Permban Kreatin, per forcimin e flokeve I jep gjalleri, shkelqim, dhe forcon Floket.

2 - Shampo Phenomenal me Vajin e Farës së Zezë

Formula e pasur me vajin e farës se zezë i jep flokut nje mbështetje Natyrore dhe efektive, kjo formule eshte me ushqyese për qelizat e lëkurës dhe flokët. Ndihmon për të hequr zbokthin dhe përdoret për të gjitha llojet e flokeve

3 - Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Aloevera & Hither

Lufton dhe Largon Zbokthin Trajtim Special per Floket dhe Skalpin

4 - Shampo Phenomenal me ekstrakte Portokalli, Limoni, Caji dhe Rozmarina

Per Floket e Yndyrshem Trajtim Special per Floket dhe Skalpin

5 - Shampo Phenomenal me ekstrakte nga Vaji i Ullirit

Për të gjitha llojet e flokëve Trajtim Special per Floket dhe Skalpin

6 - Shampo Phenomenal me Ekstrakte te Bishtit te Kalit

Shampo me ekstraktet e bimes se Bishtit te Kalit, per forcimin e flokeve te dobet
 
Sasia e shampove eshte 400 ml

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5