Seti i Ampulave per kujdesjen e flokeve me Ekstrakte nga Vaji i Arganit - 3 Sete 1500L

SKU: PROD-25167
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

25 Në Stok

1,500 L 4,500 L

Përshkrim

Seti i Ampulave per kujdesjen e flokeve me Ekstrakte nga Vaji i Arganit - 3 Sete 1500L
 

Rekomandohet vecanerisht per Floket e Thate dhe te Demtuar. Rikthen shkelqimin e flokut Rigjeneron, Zbut dhe Forcon Floket, si dhe i hidraton ato. I pershtatshem per cdo lloj floku, duke ushqyer dhe hidratuar flokun.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5