Sliming Time

SKU: PROD-18521
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

3,000 L

Përshkrim

Oferta Sliming Time nga Produkte Natyrale
Posta Falas - Dhurate Sapun Natyral - 3000L
 
1-Skin Doctor Sliming Krem Kafe me ekstrakt e bimes se kafese.
 
Kremi kafes përdoret për zonat e veçanta të tilla si barkut, krahet, kofshet,vithet etj. Ushqen zonat qe jane formuar rrudha duke i bërë ato te shndritshme dhe i zbardh, gjithashtu redukton celulitin.
I jep lekures më shumë ngjyra të ndezura dhe të shëndetshme.
Kafeina, një ekstrakt i marrë nga kafja është një nga zgjidhjet më të efektshme për të luftuar shfaqjen e celulitit.
Kafeina përballon shenjat e celulitit për shkak të bazave të saj diuretike.
 
Kafeina është gjithashtu një alkaloid i cili stimulon degradimin e yndyrës e depozituar nën lëkurë.
 
Kafeina është e preferuar në produktet kozmetike, sepse ajo depërton në lëkurë shumë më të lehtë se sa komponimet e krahasueshme.
Sasia 300 gr
 
 
2-Nitro canada Kafe per humbjen e peshës
Shume e shijshme, ndihmon duke mbajtur trupin tuaj në formë.
Acidi kromogjenik në kafe është një nga përbërësit më të rëndësishëm përgjegjës për dobësimin dhe humbjen e peshës.
Ai ngadalëson prodhimin e glukozës në trup, veçanërisht pasi të hani vakte me yndyrë.
Cliron glukozën ngadalë në gjak, duke zvogëluar glukozën në gjak.
Trupi nuk përdor depozitimin e glukozës në trup në formën e yndyrës përveç formimit të qelizave dhjamore.
 
3-Touch me Herbal Slimming tea
Eshtë një nga çajrat më të mirë që mund t'ju ndihmojë në humbjen e peshës dhe zvogëlimin e yndyrës shtesë nga trupi juaj brenda disa javësh.
Formulë e lashtë natyrale e cila do t'ju ndihmojë të keni rezultate të shpejta.
 
Krijuar për të gjitha tipet e trupave, jo vetëm ndihmon në zvogëlimin e peshës, por gjithashtu ndihmon në heqjen e toksikave në trupi.
E gjitha formule natyrale, nuk përmban aromë artificiale, nuk përmban konservant dhe kimikate
Formule natyralë që ju ndihmojnë në mbajtjen aktive dhe energjike të trupit.
Sasia 10 bustina
 
Posta Falas - Dhurate Sapun Natyral - 3000L

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5