Shampo kunder Ekzemes Mie Eczemex 300ml

SKU: PROD-20351
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Shampo Mie Eczemex 300ml

Shampo Mie Eczemex është krijuar posaçërisht për të lehtësuar kruajtjen dhe koren e lëkurës me ekzemë.

Me formulën e tij pa kortizon, parandalon kruajtjen dhe formimin e kores dhe siguron që lëkura të rifitojë pamjen e saj natyrale.

Falë vitaminave, mineraleve dhe ekstrakteve bimore në përmbajtjen e tij, ndihmon për të mbajtur lëkurën tuaj fleksibël dhe të lagësht, dhe e lehtëson atë shpejt duke mbrojtur pengesën që ka.

Shampo Eczemex ushqen dhe rigjallëron skalpin tuaj falë formulës së saj të forcuar me Probiotik, Ozon, Keratinë, vitamina B dhe E.

Përdorimi: Masazhojeni në flokë të lagur nga rrënja deri te maja, lëreni për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni mirë.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5