Shampo Mie Procapil 300ml

SKU: PROD-20349
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

100 Në Stok

2,000 L

Përshkrim

Shampo Mie Procapil 300ml

Shampo Mie Procapil është një kombinim i Apigeninës, Acidit Oleanolik dhe Matricës së vitaminës Biotinoyl Tripeptide-1, e marrë nga gjethet e pemës së ullirit.

Lufton procesin e plakjes së folikulave për të parandaluar rënien e flokëve.

Lufton DHT, e cila shihet si një nga shkaqet më të rëndësishme të rënies së flokëve.

Udhëzime përdorimi: Aplikojeni duke masazhuar në flokë të lagur dhe më pas shpëlajeni mirë.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5