Orchid Professional Krem Zbardhues për Kofshë

SKU: PROD-16734
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Orchid Professional Whitening Cream for Thighs

(Krem Orkid Zbardhues për Kofshë)

Ph - Neutral Orchid Whitening Cream for Thighs (Krem Orkid Zbardhues për Kofshë) dallohet për përbërjen e tij unike që përmban substanca aktive natyrale, të cilat depërtojnë në shtresat e lëkurës për të arritur melanocitet (qeliza pigmenti që prodhojnë melanin) për të ndaluar prodhimin prej tyre të melaninës (pigmenti i errët).

Jo vetëm kaq, Orchid Whitening Cream for Thighs përmban ekstrakte bari që kthejnë, aktivizojnë dhe ndihmojnë tendosjen e lëkurës.

Përdorimi Lyhuni me Orchid Whitening Cream for Thighs në zonat e dëshiruara dy herë në ditë duke e fërkuar vazhdimisht derisa kremi të thithet plotësisht nga lëkura.

 

Prodhuar nga TARABISHI cosmetics Industries nën liçensën e Dead Sea Minerals Salts Co. 

Sasia 50 ml

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5