Vaj i Ginkgo Biloba nga Tact

SKU: PROD-18158
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

500 Në Stok

1,000 L

Përshkrim

Vetite Cudiberese te Vajit Ginkgo Biloba nga Tact

1. Nxit rrit dhe permireson qarkullimin e gjakut ne tru
2. Rrit fokusin ose perqendrimin
4. Lufton harresen ose memorjen e dobet
5. Perdoret per parandalimin e Alzheimer si dhe per pacientet te cilet vuajn nga kjo semundje
6. Ndikon ne sekretimin e insulines, nga e cila ulet niveli i sheqerit ne gjak (te semuret me diabet duhet te kontaktojn me mjekun per sasine e perdorimit)
7. Gjithashtu permireson qarkullimin e gjakut ne muskujt e zemres dhe tek kembet.
8. Permireson dhe parandalon degradimin macular te syrit.
9. Permban antioksidante natyral, te cilet ndihmojnë në parandalimin e semundjeve te zemres si dhe mpiksjeve të gjakut që shkaktojnë sulme në zemër

Paketimi: Mbushje në shishe qelqi 60 ml.

 

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5