Aloe Vera Xhel 99%

SKU: PROD-16508
Vlerësuar 0nga 5 bazuar në 0vlerësimin e klientit
(0 vlerësime nga klientët)
...
Disponueshmëria:

0 Në Stok

1,200 L

Përshkrim

Aloe Vera Xhel nga Produkte Natyrale Me permbajtje 99% bimore nga xheli i Bimes Aloe Rigjenerues shume i mire dhe efikas per lekuren e demtuar nga dielli Redukton yndyren dhe acnet ne fytyre dhe trup Hidratues i shkelqyer per lekuren e fytyres dhe trupit Qetëson dhe lehteson agravimet e lekures Perdoret per te Mirmbajtur dhe kujdesur per lekuren e trupit dhe fytyres.

Vlerësim (0)

0
0
0
0
0
0

Shtoni një vlerësim

1 2 3 4 5